Team Tornament

Аматорський турнір України по футболу Футбольний турнир
Стартує перший в Україні Team Tornament "Аматорський турнір України по футболу" участь в якому може взяти будь хто. Турнір виник внаслідок невдалого проекту "Команда мрії".
22 апр 2011 {515 просмотров} / 1 фото /
Правила проведення турніра Можуть обновлюватися
1. Взяти участь в турнірі може будь хто(громадяни україни). 2. Вік учасників. Мінімальний вік гравців не молодже 18-років.(Можуть бути внесені зміни, щодо гравців з 16-ти річного віку. Максимальний вік також встановиться.) 3. Обов*язкова реєстрація своєї футбольної команди.(кількість гравців; мінімільна кількість 14гравців, максимальна кількість 21гравець.) 4. Гравці які будуть приймати участь в турнірі повинні мати при собі паспорт, який засвідчить їх особу. 5. Гра буде проходити на професі ...
23 апр 2011 {457 просмотров} / 1 фото /
Форс-мажор Виникнення непередбачених обставин
Також існуе варіант проведення Team Tornament на міні полі. Турнір може пройти на міні полі за таких обставин: 1. Якщо кількість команд і граців не буде достатньою, для проведення Team Tornament. 2. Може бути варіант, що ми винесемо це питання на опитування,(на якому полі проводити турнір і в яку кількість гравців). 3. Це тіки припущення. 4. Інформація може оновлюватись.
24 апр 2011 {483 просмотра} / 1 фото /
Реєстрація в Team Tornament Реєстрація команди
Для допущення команди до гри в турнірі, команда повинна бути зареєстрована. 1. Кількість гравців: мінімальна кількість 14-гравців, максимальна 19-гравців. 2. Після реєстрації команди вконтакте я перенесу всі дана на сайт. 3. Після закінчення реєстрації команди які приймуть участь в турнірі будуть розбиті на групи якщо буде груповий етап, або попарно на вильот.(це ще вирішиться.) 4. Інформація може оновлюватись!
24 апр 2011 {478} / 1 фото /